O nas

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie bazujące na specjalistycznej wiedzy. Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego zadania. Jako nowoczesne biuro rachunkowe, oferujemy kompleksową obsługę księgową, która jest kluczowa nie tylko dla prawidłowych rozliczeń z instytucjami państwowymi, ale również jako wsparcie dla zarządzania Twoim przedsiębiorstwem. Naszym celem jest umożliwienie Ci skupienia się na bieżących działaniach biznesowych, podczas gdy my profesjonalnie zajmujemy się sprawami księgowymi i kontaktami z urzędami. Zależy nam, aby nasze usługi księgowe były wsparciem w podejmowaniu decyzji przez zarząd i właścicieli firm.

 

Planujesz uruchomić własną działalność lub założyć spółkę? Świetnie się składa, bowiem oferujemy wsparcie przez cały proces związany z założeniem i zarządzaniem firmą. Oferujemy wszechstronną obsługę wykorzystując nowoczesne technologie i dostosowując się do unikalnych wymagań każdego Klienta. Świadczymy usługi dla firm, zarówno spółek, jak i jednoosobowych przedsiębiorstw (kompletna księgowość, jak również uproszczona, w tym ryczałt, księga przychodów i rozchodów). Zapewniamy wsparcie w zakresie zarządzania kadrami i płacami, a także dostarczamy analizy i raporty, które wspierają rozwój Twojego biznesu. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowoczesnym technologiom możemy efektywnie zarządzać Twoją księgowością z dowolnego miejsca w kraju, korzystając również z opcji zdalnej.

 

Zapraszamy do świata zaawansowanej księgowości, gdzie priorytetem jest profesjonalizm oraz najwyższa jakość świadczonych usług!

Ponad
100000
Rozliczonych umów
99.9%
Zadowolonych klientów
21
W pełni wykwalifikowanych pracowników
190
Prowadzonych firm

Oferta